Traditional Tao Lu |
|
Pallis Yiannis |
1st place, Traditional Tao Lu, 8-10 yrs, Green belts |
Myrgiotis Panayiotis |
1st place, Traditional Tao Lu, 11-13 yrs, Blue belts |
|
2nd place, Team Tao Lu, -16 yrs, Green-Blue belts |
Kolympiri Elpida |
1st place Traditional Tao Lu, 11-13 yrs, Green belts |
Korali Anna |
3rd place Traditional Tao Lu, +18 yrs, Black belts |
|
1st place Dhan Do, 14-16 yrs, Black belts |
|
2nd place Kwun, 14-16 yrs, Black belts |
Papageorgiou Andreas |
1st place, Traditional Tao Lu, 8-10 yrs, Half green belts |
Natsios Christos |
1st place, Team Tao Lu, 11-13 yrs, Yellow-orange belts |
Siamos Konstantinos |
1st place, Traditional Tao Lu, +18 yrs, Orange belts |
Fotopoulos Yiannis |
3rd place, Traditional Tao Lu, 6-8 yrs, Orange belts |
Chountasis Petros |
1st place, Traditional Tao Lu, +18 yrs, Black belts |
|
1st place, Dhan Do, +18 yrs, Black belts |
|
2nd place, Kwun, +18 yrs, Black belts |
Panteri Katerina |
2nd place, Traditional Tao Lu, +18 yrs, Yellow belts |
Lagios Alexios |
2nd place, Traditional Tao Lu, 8-10 yrs, Half orange belts |
Panagopoulou Angelina |
2nd place, Traditional Tao Lu, +18 yrs, Blue belts |
Myrgiotis Vangelis |
2nd place, Team Tao Lu, -16 yrs, Green-Blue belts |
Katoikos Angelos |
3rd place, Traditional Tao Lu, 11-13 yrs, White belts |
Voulgari Ifigenia |
1st place, Traditional Tao Lu, 8-10 yrs, Half yellow belts |
Koutsis Michalis |
2nd place, Traditional Tao Lu, 8-10 yrs, Orange belts |
Michas Nikos |
2nd place, Traditional Tao Lu, 11-13 yrs, Green belts |
|
2nd place, Team Tao Lu, -16 yrs, Green-Blue belts |
Kyriakides Alexandros |
1st place, Traditional Tao Lu, 8-10 yrs, Half orange belts |
Repouliou Eleni |
3rd place, Traditional Tao Lu, 14-16 yrs, Green belts |
Kottaras Alexis |
3rd place, Traditional Tao Lu, -8 yrs, Half yellow belts |
Kakalikides Kyriakos |
1st place, Traditional Tao Lu, -8 yrs, Half yellow belts |
Chatzopoulos Yiannis |
2nd place, Traditional Tao Lu, 8-10 yrs, Yellow belts |
Benissi Eirini |
3rd place, Traditional Tao Lu, +18 yrs, Orange belts |
Tzanetakis Yiannis |
2nd place, Traditional Tao Lu, 8-10 yrs, Half orange belts |
Stathopoulos Konstantinos |
2nd place, Traditional Tao Lu, 11-13 yrs, Orange belts |
|
1st place, Team Tao Lu, -12 yrs, Yellow-Orange belts |
Stathopoulou Christina |
3rd place, Traditional Tao Lu, 11-13, Orange belts |
|
1st place, Team Tao Lu, -12 yrs, Yellow-Orange belts |
Papageorgiou Eleni |
3rd place, Traditional Tao Lu, +18 yrs, Green belts |
|
|
Point Fighting |
|
Pallis Yiannis |
3rd place, Semi Contact, 11-12 yrs, -45 kg, W.Y.O. belts |
Myrgiotis Panayiotis |
3rd place, Semi Contact, 11-12 yrs, +45 kg, Advanced |
Chountasis Petros |
2nd place, Semi Contact, +18 yrs, Brown-Black belts |
Mpenetatos Marios |
2nd place, Semi Contact, +18 yrs, +80 kg, Novice |
|
2nd place, Team Semi Contact, +18 yrs |
Athanasiadis Yiorgos |
1st place, Semi Contact, 8-10 yrs, -45 kg, W.Y.O. belts |
Kyriakides Alexandros |
2nd place, Team Semi Contact, 8-10 yrs, W.Y.O. belts |
Tzanetakis Yiannis |
2nd place, Semi Contact, 8-10 yrs, W.Y.O. belts |
|
2nd place, Team Semi Contact, 8-10 yrs, W.Y.O. belts |
Patilis Panayiotis |
1st place, Semi Contact, +18 yrs, W.Y.O. belts |
|
2nd place, Team Semi Contact, +18 yrs |
Siamos Konstantinos |
2nd place, Team Semi Contact, +18 yrs |
Papageorgiou Andreas |
2nd place, Team Semi Contact, 8-10 yrs, W.Y.O. belts |
|
1st place, Semi Contact, 8-10 yrs, W.Y.O. belts |