Menu

top banner homepage

Mei Hua Quan Tournament 2018

Θεοδωρόπουλος Πλάτωνας 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Ά Κατηγορια, Άνδρες 18-40 ετών
Κοράλη Άννα 2η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Ά Κατηγορία, Γυναίκες 18-40 ετών
Χατζόπουλος Ιωάννης 1η θέση, Tao Lu, Μακριά Όπλα, Ά Κατηγορία, Αγόρια 10-13 ετών
Χατζόπουλος Ιωάννης 2η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθία, Ά Κατηγορία, Αγόρια 10-13 ετών

19ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Α' Κατηγορίας Γουσου Κουνγκ Φου 2018

Θεοδωρόπουλος Πλάτωνας 3η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Άνδρες 18-40 ετών
Θεοδωρόπουλος Πλάτωνας 1η θέση, Tao Lu, Κοντά Όπλα, Άνδρες 18-40 ετών
Κάτσικα Ναταλία 2η θέση, Tao Lu, Μακριά Όπλα, Κορίτσια 13-15 ετών
Κάτσικα Ναταλία 3η θέση, Tao Lu, Ομαδικό
Κοράλη Άννα 3η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Γυναίκες 18-40 ετών
Κοράλη Άννα 3η θέση, Tao Lu, Μακριά Όπλα, Γυναίκες 18-40 ετών
Πάλλης Ιωάννης 3η θέση, Tao Lu, Ομαδικό
Σταθόπουλος Κωνσταντίνος  3η θέση, Tao Lu, Ομαδικό
Σταθοπούλου Χριστίνα 3η θέση, Tao Lu, Ομαδικό
Χατζόπουλος Ιωάννης 3η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Αγόρια 10-13 ετών
Χατζόπουλος Ιωάννης 3η θέση, Tao Lu, Μακριά Όπλα, Αγόρια 10-13 ετών

2nd Annual European Wai Hong Tournament 2018

Βασιλείου Ευάγγελος 3η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Γ' Κατηγορία, Αγόρια -8 ετών
Γιακουμής Αντώνιος 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Α' Κατηγορία, Άνδρες +18 ετών
Γιακουμής Αντώνιος 1η θέση, Tao Lu, Κοντά Όπλα, Α' Κατηγορία, Άνδρες +18 ετών
Γιακουμής Αντώνιος 3η θέση, Tao Lu, Μακριά Όπλα, Α' Κατηγορία, Άνδρες +18 ετών
Γιακουμής Αντώνιος 3η θέση, Point Fighting, Προχωρημένο, Αγόρια +19 ετών, +84 κιλά
Γιακουμής Αντώνιος 2η θέση, Matching Set,  Άνδρες +18ετών
Θεοδωρόπουλος Πλάτωνας 2η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Α' Κατηγορία, Άνδρες +18 ετών
Θεοδωρόπουλος Πλάτωνας 3η θέση, Tao Lu, Κοντά Όπλα, Α' Κατηγορία, Άνδρες +18 ετών
Θεοδωρόπουλος Πλάτωνας 2η θέση, Matching Set, Άνδρες +18 ετών
Θεοδωρόπουλος Πλάτωνας 2η θέση, Point Fighting, Αρχάριο, Αγόρια +19 ετών, -74 κιλά
Θεοδωρόπουλος Πλάτωνας 2η θέση, Point Fighting, Αρχάριο, Αγόρια +19 ετών, -84 κιλά
Κοράλη Άννα 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Α' Κατηγορία, Γυναίκες +18 ετών
Κοράλη Άννα 1η θέση, Tao Lu, Μακριά Όπλα, Α' Κατηγορία, Γυναίκες +18 ετών
Κοράλη Άννα 3η θέση, Tao Lu, Κοντά Όπλα, Α' Κατηγορία, Γυναίκες +18 ετών
Κοράλη Άννα 3η θέση, Point Fighting, Προχωρημένο, Κορίτσια +19 ετών, +60 κιλά
Λεοντίου Αντώνιος 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Γ' Κατηγορία, Αγόρια έως 8 ετών
Μαυρομμάτης Βασίλειος 3η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Γ' Κατηγορία, Άνδρες +18 ετών
Μπενατάτος Μάριος 2η θέση, Point Fighting, Προχωρημένο, Αγόρια +19 ετών, +84 κιλά
Στασινόπουλος Θεόδωρος 2η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Β' Κατηγορία, Αγόρια -18 ετών
Στασινόπουλος Θεόδωρος 2η θέση, Point Fighting, Αρχάριο, Αγόρια 13-15 ετών, -69 κιλά
Τζελέπη Μάγια 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Junior, -6 ετών Μικτό
Χατζόπουλος Ιωάννης 3η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Α' Κατηγορία, Αγόρια -15 ετών
Χατζόπουλος Ιωάννης 3η θέση, Tao Lu, Κοντά Όπλα, Α' Κατηγορία, Αγόρια -15 ετών
Χατζόπουλος Ιωάννης 2η θέση, Tao Lu, Μακριά Όπλα, Α' Κατηγορία, Αγόρια -15 ετών

6ο Art Of Wushu 2018

Θεοδωρόπουλος Πλάτωνας 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Α' Κατηγορία, Άνδρες 18-40 ετών
Θεοδωρόπουλος Πλάτωνας 1η θέση, Tao Lu, Κοντά Όπλα, Α' Κατηγορία, Άνδρες 18-40 ετών
Καλός Παναγίωτης 3η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Γ' Κατηγορία, Αγόρια 8-10 ετών
Κάτσικα Ναταλία 2η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Α' Κατηγορία, Κορίτσια 13-15 ετών
Κάτσικα Ναταλία 2η θέση, Tao Lu, Κοντά Όπλα, Α' Κατηγορία, Κοιτσια 13-15 ετών
Κοράλη Άννα 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Α' Κατηγορία, Γυναίκες 18-40 ετών
Κοράλη Άννα 1η θέση, Tao Lu, Μακριά Όπλα, Α' Κατηγορία, Γυναίκες 18-40 ετών
Λαδάς Ελισσαίος 2η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Γ' Κατηγορία, Αγόρια 8-10 ετών
Λεοντίου Αντώνιος 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Γ' Κατηγορία, Αγόρια έως 8 ετών
Πάλλης Ιωάννης 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Α' Κατηγορία, Αγόρια 13-15 ετών
Πάλλης Ιωάννης 1η θέση, Tao Lu, Κοντά Όπλα, Α' Κατηγορία, Αγόρια 13-15 ετών
Σταθοπούλου Χριστίνα 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Α' Κατηγορία, Κορίτσια 15-18 ετών
Σταθοπούλου Χριστίνα 1η θέση, Tao Lu, Κοντά Όπλα, Α' Κατηγορία, Κορίτσια 15-18 ετών
Σχίζας Κωνσταντίνος 2η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Γ' Κατηγορία, Αγόρια έως 8 ετών
Τσαπραλής Γεώργιος 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Γ' Κατηγορία, Αγόρια 8-10 ετών
Χατζόπουλος Ιωάννης 1η θέση, Tao Lu, Νότια Γροθιά, Α' Κατηγορία, Αγόρια 10-13 ετών
Χατζόπουλος Ιωάννης 2η θέση, Tao Lu, Κοντά Όπλα, Α' Κατηγορία, Αγόρια 10-13 ετών
Χατζόπουλος Ιωάννης 2η θέση, Tao Lu, Μακριά Όπλα, Α' Κατηγορία, Αγόρια 10-13 ετών

1ο Διασυλλογικό Πρωτάθλημα Semi Contact της Ελληνικής Ομοσπονδίας Γουσου Κουνγκ Φου 2018

Γιακουμής Αντώνης 3η θέση, Προχωρημένο, +18 ετών Άνδρες +85kg
Θεοδωρόπουλος Πλάτωνας 2η θέση, Μεσαίο, +18 ετών Άνδρες -75kg
Κοράλη Άννα 3η θέση, Προχωρημένο, +18 ετών Γυναίκες +60kg
Μυργιώτης Παναγιώτης 3η θέση, Μεσαίο, 16-18 ετών Έφηβοι +70kg