Menu

top banner homepage

18ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Γουσού Κουνγκ Φου

Θεοδωρόπουλος Πλάτων 2η θέση, Παραδοσιακό Β, Νότια Γροθιά, +18 ετών Άνδρες
Κοράλη Άννα 1η θέση, Παραδοσιακό Α, Νότια Γροθιά, +18 ετών Γυναίκες
Χατζόπουλος Ιωάννης  2η θέση, Παραδοσιακό Β, Κοντά Όπλα, 10-13 ετών, Παμπαίδων 2 

25ο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Fu Jow Pai

Αθανασιάδης Γιώργος  2η θέση, Point Fighting, 13-15 ετών 
Αρβανίτης Ιωάννης  2η θέση, Tao Lu, 6-8 ετών, Πορτοκαλί ζώνη
Αρβανίτης Ιωάννης 1η θέση, Point Fighting, -8 ετών
Βασιλείου Ευάγγελος  3η θέση, Tao Lu, 6-8 ετών, Μισή Κίτρινη ζώνη 
Βασιλείου Ιωάννης  1η θέση, Tao Lu, 8-10 ετών, Μισή Κίτρινη ζώνη 
Θεοδωρόπουλος Πλάτων 1η θέση, Tao Lu, +17 ετών, Πράσινη ζώνη
Κάλος Παναγιώτης 3η θέση, Tao Lu, 6-8 ετών, Μισή Πορτοκαλί ζώνη
Κάτσικα Ναταλία 2η θέση, Dui Lian, 13-16 ετών, Κάφε ζώνη
Κοράλη Άννα 1η θέση, Tao Lu, +17 ετών, Μαύρη ζώνη
Κοράλη Άννα 2η θέση, Κοντά Όπλα, +17 ετών, Μαύρη ζώνη
Κοράλη Άννα 3η θέση, Point Fighting, Βαριά, Καφέ-Μαύρες ζώνες
Κοτόπουλος Αθανάσιος 2η θέση, Tao Lu, +35 ετών, Πράσινες-Μπλε ζώνες
Κυριακίδης Λίνος 1η θέση, Tao Lu, 6-8 ετών, Μισή Πορτοκαλί ζώνη
Λάγιος Δημήτριος 2η θέση, Point Fighting, 6-8 ετών, Άσπρη ζώνη
Μαυρομμάτης Βασίλης 2η θέση, Tao Lu, +17 ετών, Άσπρες-Κίτρινες-Πορτοκαλί ζώνες
Μυργιώτης Παναγιώτης 1η θέση, Tao Lu, 14-17 ετών, Καφέ ζώνη
Μυργιώτης Παναγιώτης 3η θέση, Κοντά Όπλα, -17 ετών, Καφέ ζώνη
Πάλλης Ιωάννης 2η θέση, Dui Lian, 13-16 ετών, Καφέ ζώνη
Πάλλης Ιωάννης 2η θέση, Tao Lu, 12-14 ετών, Καφέ ζώνη
Παντέρη Κατερίνα 2η θέση, Tao Lu, +17 ετών, Πράσινη ζώνη
Παπαγεωργίου Ελένη 2η θέση, Κοντά Όπλα, +17 ετών, Μπλε ζώνη
Σταθόπουλος Κωνσταντίνος 1η θέση, Tao Lu Ομαδικό, 13-16 ετών, Πράσινες-Μπλε ζώνες
Σταθόπουλος Κωνσταντίνος 1η θέση, Tao Lu, 14-17 ετών, Μπλε ζώνη
Σταθόπουλος Κωνσταντίνος 1η θέση, Κοντά Όπλα, 14-17 ετών, Μπλε ζώνη
Σταθόπουλος Κωνσταντίνος 2η θέση, Point Fighting - Ελαφριά, 13-15 ετών
Σταθοπούλου Χριστίνα 1η θέση, Tao Lu Ομαδικό, 13-16 ετών, Πράσινες-Μπλε ζώνες
Σταθοπούλου Χριστίνα 2η θέση, Κοντά Όπλα, 14-17 ετών, Μπλε ζώνη
Στασινόπουλος Θεόδωρος 1η θέση, Tao Lu Ομαδικό, 13-16 ετών, Πράσινες-Μπλε ζώνες
Στασινόπουλος Θεόδωρος 2η θέση, Point Fighting - Ελαφριά, 13-15 ετών Αρχάριοι
Συμεωνίδης Παύλος 2η θέση, Tao Lu, 14-17 ετών, Άσπρη ζώνη
Σχίζας Κωνσταντίνος 3η θέση, Tao Lu, 6-8 ετών, Άσπρη ζώνη
Χατζόπουλος Ιωάννης 2η θέση, Point Fighting - Ελαφριά, 10-12 ετών Αρχάριοι

Διασυλλογικοί Αγώνες Tao Lu 2017

Κοράλη Άννα  1η θέση, Κοντά Όπλα Παραδοσιακό, Κατηγορία Α,  18+ Γυναικών
Κοράλη Άννα  2η θέση, Νότια Γροθιά Παραδοσιακό, Κατηγορία Α, 18+ Γυναικών
Γιακουμής Αντώνιος  2η θέση, Νότια Γροθιά Παραδοσιακό, Κατηγορία Α, 18+ Ανδρών 
Γιακουμής Αντώνιος 2η θέση, Κοντά Όπλα Παραδοσιακό, Κατηγορία Α, 18+ Ανδρών 
Συρίγου Θέτις 1η θέση, Νότια Γροθιά Παραδοσιακό, Κατηγορία Γ, 18+ Γυναικών
Πάλλης Ιωάννης 3η θέση, Νότια Γροθιά Παραδοσιακό, Κατηγορία Α, 13-15 ετών Παίδων
Πάλλης Ιωάννης 3η θέση, Κοντά Όπλα Παραδοσιακό, Κατηγορία Α, 13-15 ετών Παίδων
Κάτσικα Ναταλία 3η θέση, Νότια Γροθιά Παραδοσιακό, Κατηγορία Α, 13-15 ετών Κορασίδων
Κάτσικα Ναταλία 3η θέση, Κοντά Όπλα Παραδοσιακό, Κατηγορία Α, 13-15 ετών Κορασίδων
Χατζόπουλος Ιωάννης 1η θέση, Κοντά Όπλα Παραδοσιακό, Κατηγορία Β, 10-13 ετών Παμπαίδων 2 
Χατζόπουλος Ιωάννης 3η θέση, Νότια Γροθιά Παραδοσιακό, Κατηγορία Β, 10-13 ετών Παμπαίδων 2